Hasar Kaydı Sorgulama

Hasar Kaydı Sorgulama

Araç hasar kaydı sorgulama ikinci el araba alım satım işlerinde sıkça kullanılan bir işlem. Aracın herhangi bir hasar kaydının olup olmadığı ve herhangi bir kazaya karışıp karışmadığı araç hasar kaydı sorgulama yapılarak öğrenilebilir. Araç sorgulama işlemi e-Devlet üzerinden e-Devlet şifresi ile yapılabilmekte.

Araç sorgulama işlemi yapabilmek için e-Devlet şifreniz yoksa PTT şubesinden temin edebilirsiniz. Turkiye.gov.tr adresinden erişim sağlanabilen e-Devlet sisteminde sisteme giriş sayfasında “e-Devlet şifresi ile giriş”, “mobil imza ile giriş”, “elektronik imza ile giriş” ve “T.C. kimlik kartı ile giriş” yöntemlerinden herhangi birisini kullanabiliyorsunuz. Sisteme giriş yaptıktan sonra e-hizmetler kategorisindeki Emniyet Genel Müdürlüğü’nün online araç sorgulama ekranından sadece araç plaka bilgisini girerek aracın tüm yasal ve güncel bilgilerine ulaşabilmek mümkün oluyor.

Kaza bilgisi sorgulama yapacaksanız KAZA yazıp boşluk bırakarak ve araç plakasını yazarak 5664’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Kazaya karışan araçların kusur oranları bu işlemi gerçekleştirdiğinizde cep telefonunuza geliyor.

Tüm kazalı ve hasarlı araçlarınızı anında alabiliriz.
Bize ulaşmak için 0532 540 05 16 numaralı telefonu kullanabilirsiniz

İletişim ve Araç Bilgileriniz

Adınız Soyadınız:
Lütfen Adınızı Giriniz
Telefon Numaranız:
Lütfen Telefon Numaranızı Giriniz
Araç Bilgileriniz:

Tüm Hasarlı Araçlarınız İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

7/24 Bizimle İletişme Geçmekten Çekinmeyin


Whatsapp Destek Hattı